Hľadáme konzultanta natívnej reklamy / account manažéra

By Filip Kuna Feb 6, 2019

Tags Jobs

Reading 3 min

V časoch adblocku a stále nižšej klikanosti na bannery hľadajú online marketéri stále nové efektívne formy komunikácie. Odpoveďou na ich potreby je obsahový marketing a natívna reklama. Vidí ju viac ľudí, šíri sa ľahšie aj cez sociálne siete, firmám generuje viac konverzií a vyššiu lojalitu ku značke. Túto novú vlnu na Slovensku reprezentuje Strossle. Pomáhame značkám a ľuďom navzájom sa nájsť, a to prostredníctvom kvalitného obsahu doručeného cez prémiové členské weby. Spolupracujeme s top médiami, agentúrami i klientmi.

Do nášho bratislavského tímu hľadáme šikovného parťáka či parťáčku, ktorí klientom ukážu nové obzory a možnosti v online svete. Človeka, ktorý rád spoznáva nové a inšpiratívne osobnosti, má schopnosť výborne komunikovať, klientovi slúži od prvých zoznamovačiek až kým to bude guru na content marketing.

Človek, ktorého hľadáme, je:

  • Optimista, ktorého bavia digitálne technológie, svet marketingu a médií
  • Komunikatívny - väčšina komunikácie je cez mail, prípadne telefonicky. S dôležitými klientmi sa ale aj stretávame a vysvetľujeme osobne
  • Rýchly - nikto nerád čaká, naši klienti nás majú radi pre rýchly a kvalitný servis.
  • Samostatný a spoľahlivý - nikto nemá rád byť extra kontrolovaný a ani my tým nechceme tráviť čas. Rátame, že ti môžeme veriť, že sa k firme správaš akoby bola tvoja vlastná.
  • Kreatívny - lebo chceme seba, kolegov, aj celý trh posúvať stále dopredu

Čo ponúkame?

  • Plat od 1500 Eur vyššie, v závislosti od toho, ako ti to pôjde. Rátame s tým, že výborné veci stoja výborné peniaze.
  • Flexibilitu - sme malá firma bez zbytočnej byrokracie. Nemáme smernice, výkazy, nešťukáme si kartičky a keď chceme pero a ceruzky, nepotrebujeme podpisy troch nadriadených. Panuje u nás startupová atmosféra a podľa toho aj pracujeme.
  • Lokálny i medzinárodný kolektív poskladaný z odborníkov v online médiách, marketingu a technológiách
  • Možnosť spoznávať nové krajiny, kultúry a ľudí v rámci ostatných Strossle krajín
  • Príležitosť spoluvytvárať firmu a rásť s ňou

Ak teda hľadáš miesto, kde sa veľa naučíš, spoznáš nových inšpiratívnych ľudí, kde máš milých kolegov a minimum stresu, určite sa ozvi. Na andrej.steffek@strossle.com pošli svoj životopis, poprípade odkaz na Linkedin profil a pár riadkov o tom, prečo práve ty.

O Strossle

Firma má základňu v Stockholme a má cez 70 ľudí. Sme Facebook pre médiá - vytvárame personalizované obsahové odporúčania, ktoré návštevníkov udržia dlhšie na ich stránkach. Fungujeme v desiatich krajinách Európy a našu technológiu využíva viac ako 1500 webov. Na Slovensku sú to napríklad Zoznam, JOJ, Markíza, Pravda, Hospodárske Noviny, Fun rádio, Rádio Expres, TA3, Týždeň či Startitup.

Ďalším generáciám tu chceme nechať za sebou stopu a popri tom si užiť kopu srandy, pretože kde je práca zábavou, tam je život radosťou.

k0njMVqnMDl0Tm4WQGgC_SCq_Sao_AzCRvd6BwdavbNMiM9IM83_xYscIbT1eHCyeCfNZ6p2ve45RHXpaCNiOihPVwOahJPf2DKbZO5eHwJkUlIubSo6tbdv88mNwKPBj31tnmSn

Liked this post? Share it to your friends