Máš písanie v malíčku a baví ťa marketing? Hľadáme redaktora a copywritera o content marketingu a natívnej reklame

By Filip Kuna Apr 8, 2019

Tags Jobs

Reading 3 min

V časoch adblocku a stále nižšej klikanosti na bannery hľadajú online marketéri nové efektívne formy komunikácie. Odpoveďou na ich potreby je obsahový marketing a natívna reklama. Vidí ju viac ľudí, šíri sa ľahšie aj cez sociálne siete, firmám generuje viac konverzií a vyššiu lojalitu zákazníkov. Túto novú vlnu na Slovensku reprezentuje Strossle. Pomáhame značkám a čitateľom navzájom sa nájsť, a to prostredníctvom kvalitného obsahu doručeného cez prémiové členské weby. Spolupracujeme s top médiami, agentúrami i klientmi.

 

 

Do nášho bratislavského tímu hľadáme šikovného parťáka či parťáčku, ktorí nám pomôžu inšpirovať a naučiť odbornú verejnosť, ako na content marketing a natívnu reklamu. Chceme, aby si firmy prostredníctvom super obsahu pestovali vzťahy so zákazníkmi, získavali dôveru a zvyšovali tak predaje.

Človek, ktorého hľadáme, je:

 • Výborný v písaní
 • Optimista, ktorého bavia digitálne technológie, svet marketingu a médií
 • Komunikatívny - svojou trochou sa snažíme posúvať trh dopredu, sami to ale nedokážeme. Aj pri tvorbe obsahu sme preto v kontakte s rôznymi inšpiratívnymi osobnosťami a médiami.
 • Samostatný a spoľahlivý - nikto nemá rád byť extra kontrolovaný a ani my tým nechceme tráviť čas. Rátame, že ti môžeme veriť, že sa k firme správaš akoby bola tvoja vlastná.
 • Kreatívny - lebo chceme seba, kolegov, aj celý trh posúvať stále dopredu
 • Vie po anglicky - pretože bez angličtiny by ste len ťažko naštudovali zahraničné zdroje

Hľadáme človeka ideálne na plný úväzok ku nám do kancelárie (Kopčianska 10, Petržalka), pretože veríme v princípy laser focusu. Rodine, škole či iným časovým potrebám sa podľa dohody radi prispôsobíme, pretože aby to fungovalo dlhodobo, musia byť veci v harmónii.

Čo ponúkame?

 • Plat od 1500 Eur vyššie, v závislosti od skúseností a toho, ako ti to pôjde. Rátame s tým, že výborné veci stoja výborné peniaze.
 • Flexibilitu - sme malá firma bez zbytočnej byrokracie. Nemáme smernice, výkazy, nešťukáme si kartičky a keď chceme pero a ceruzky, nepotrebujeme podpisy troch nadriadených. Panuje u nás start-upová atmosféra a podľa toho aj pracujeme.
 • Lokálny i medzinárodný kolektív poskladaný z odborníkov v online médiách, marketingu a technológiách.
 • Možnosť spoznávať nové krajiny, kultúry a ľudí v rámci ostatných Strossle krajín.
 • Príležitosť spoluvytvárať firmu a rásť s ňou.

Ak teda hľadáš miesto, kde sa veľa naučíš, spoznáš nových inšpiratívnych ľudí, kde máš milých kolegov a minimum stresu, určite sa ozvi. Na filip.kuna@strossle.com pošli svoj životopis či Linkedin profil, ukážky svojich prác a pár riadkov o tom, prečo práve ty. Tešíme sa :)

 

O Strossle

Firma má základňu v Stockholme a má cez 70 ľudí. Sme Facebook pre médiá - vytvárame personalizované obsahové odporúčania, ktoré návštevníkov udržia dlhšie na ich stránkach. Fungujeme v desiatich krajinách Európy a našu technológiu využíva viac ako 1500 webov. Na Slovensku sú to napríklad Zoznam, JOJ, Markíza, Pravda, Hospodárske Noviny, Fun rádio, Rádio Expres, TA3 či Týždeň.


Ďalším generáciám tu chceme nechať za sebou stopu a popri tom si užiť kopu srandy, pretože kde je práca zábavou, tam je život radosťou. 

k0njMVqnMDl0Tm4WQGgC_SCq_Sao_AzCRvd6BwdavbNMiM9IM83_xYscIbT1eHCyeCfNZ6p2ve45RHXpaCNiOihPVwOahJPf2DKbZO5eHwJkUlIubSo6tbdv88mNwKPBj31tnmSn

 

 

Liked this post? Share it to your friends